פאפאנו המופלא מתחזק (אירוע)

מספר שנים לאחר הכתרתו של פאפאנו הראשון, הוא ממשיך במסורת המלכותית שהחלה מאז כיבוש סאליום ומבלה כמה חודשים בארמון הנופש שבחופי האגמים הגדולים ביבשת המרכזית בפלנטה. המסורת החלה כאמצעי לאכיפת סמכותה של האימפריה על הפלנטה, אך עם השנים הפכה ללא יותר מאשר מסע תענוגות. כנהוג, הוא זוכה בסיור ארוך באתרי התירות האקזוטיים, ומשתתף בטקסים העתיקים המקומיים, החביבים כל כך.

אך באחד מאותם טקסים, הקוריוז הופך לעניין אמיתי, ופאפאנו נשבה בקסמו של הקסם. הוא מתחיל לחקור יותר לעומק את המיתולוגיה והרוחניות האנושית, ובתוך מספר חודשים זונח רבות מחובותיו המלכותיות לטובת תחביבו החדש, שהולך והופך להרבה יותר מתחביב סתם. הוא מתרחק ממשפחתו ומותיר וואקום במרכז הכוח הגלקטי, שמוביל לסדרה של סקנדלים וויכוחים בקרב משפחות האצולה.

בתוך מספר שנים פאפאנו מנתק כמעט כל קשר עם התרבות הגלקטית, וההאמאנו בכלל. בעיני רבים מתושבי הגלקסיה, הוא מסובב אפילו יותר מהמלכים הקודמים בשושלתו - בעיני לא מעט מבני האנוש, הוא נחשב לחכם גדול ומלומד, שלמרות שאינו מסוגל לשלוט בקסם בעצמו, הבנתו בעולם הרוחני מופלאה ממש. פאפאנו נותר על סאליום עד סוף חייו.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License